جوان سئو

آموزش و مشاوره سئو و بازاریابی آنلاین

قرارداد سئو و بهینه سازی سایت با قابلیت دانلود رایگان

قرارداد سئو

 

امروزه در بحث سئو و بهینه سازی یکی از موضوعات خیلی مهم داشتن یک قرارداد کامل و جامع می باشد. ما در این مقاله قصد داریم یک نمونه قرارداد سئو را به صورت رایگان برای شما قرار دهیم.

 

 باسمه تعالی

 

ايـن قرارداد فی مابین بين آقا / خانوم ……………….. که در اين قرارداد کارفرما ناميده مي‌شود و  آقا / خانوم …………………   که از اين پس مجری ناميده مي‌شود، با شرایط ذیل منعقد مي‌گردد.

ماده 1 : موضوع قرارداد سئو

موضوع قرارداد عبارت است :

افزایش بازدید سایت از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو / افزایش رتبه در کلمات کلیدی زیر

کلمات کلیدی:

  1. __________
  2. __________
  3. __________
  4. __________
  5. __________

 

برای وبسایت ……………….  به آدرس اینترنتی ………..……………

ماده 2 :  مدت انجام کار

مدت انجام خدمات مراحل موضوع قرارداد از تاریخ ………………………… به مدت ……………. ماه معادل ………….  روز می باشد.

ماده 3 :  مبلغ قرارداد و روش پرداخت

مبلغ قرارداد در طول کل مدت قرارداد……………………… معادل………………………… تعيين مي گردد که شرايط پرداخت آن به شرح ذيل مي باشد .

روش پرداخت

……….  درصد مبلغ قرارداد بعنوان پیش پرداخت

 

………  درصد مبلغ قرارداد در تاریخ …………….

 

……….  درصد مبلغ قرارداد پس از کسب بازدید مورد نظر / کسب رتبه در کلمه یا کلمات مورد نظر

ماده 4 : کسور قانوني

پرداخت هرگونه ماليات و بيمه که طبق قانون بهر نحوي از انحاء به اين قرارداد تعلق مي‌گيرد، بعهده کارفرما است.

ماده ۵ : تعهدات طرفين

کارفرما در خصوص تامين ملزومات، محل استقرار، امکانات و تجهيزات مورد نياز جهت انجام خدمات بهینه سازی هيچگونه مسئوليتي نخواهد داشت و مجری متعهد به ارائه خدمات براساس شرح خدمات قرارداد مي باشد.

مجری متعهد است خدمات خود را در طول مدت قرارداد در زمانها و مواقعي که کارفرما تعيين مي‌کند، شخصاً و به تنهايي (خارج از محل کارفرما) طبق اسناد و مدارک قرارداد و در ازاي دريافت حق‌الزحمه انجام دهد و اعلام مي‌کند که داراي توان لازم براي انجام اين خدمات است.

کارفرما تعهد مینماید مشکلات فنی وبسایت را در کوتاه ترین زمان ممکن پس از اعلام مجری برطرف نماید تا در فرآیند سئو وقفه ای پیش نیاید.

به ازای هر روز تاخیر در رفع مشکلات فنی احتمالی، ………  روز به زمان تحویل پروژه افزوده خواهد شد

کارفرما تعهد میکند تیم تولید محتوای ایشان، دقیقا مطابق با مشاوره مجری اقدام به تولید محتوا نماید.

مجری متعهد میگردد در انتهای قرارداد، بازدید ارگانیک وب سایت کارفرما به روزانه ……………… بازدید برسد.رتبه کلمات کلیدی به حدود ………….. برسد.

ماده 6 : کيفيت خدمات ارائه شده از طرف مجری

مجری وظايف و خدمات خود را شخصاً و دقيقاً مطابق با شرايط خواسته شده در قرارداد و در چارچوب قوانين و مقررات کشوري انجام داده و تمام مهارت، دقت وسعي و تلاش خود را براي ارائه خدمات يادشده بکار خواهد برد.

مجری در تمام موضوعات تخصصي و کاري پروژه بعنوان فردي صادق و امين کارفرما عمل کرده و تمام تجارب و امکانات فني و تکنيکي و مهارتهايي که بطور معمول براي ارائه بهتر خدماتي که در آن مشغول است و مورد نياز مي‌باشد را فراهم خواهد نمود.

مجری تمام گزارش‌هايي را که در طي مراحل انجام کار ملزم به ارائه و تحويل آنها مي‌باشد و همچنين گزارش نهائي را تهيه کرده و به کارفرما ارائه مي‌دهد.

ماده 7 : انتقال تعهدات به غير

مجری اين حق را نخواهد داشت که منافع و تعهدات اين قرارداد يا بخشي از آن را به طرفهاي ثالثي واگذار نمايد.

ماده 8 : امور محرمانه

مجری کليه موضوعات مرتبط به قرارداد را محرمانه تلقي کرده و تحت هيچ شرايطي اطلاعات، مدارک، داده‌هاي تکنيکي، تجارب، مشخصات و جزئيات طراحي، مهندسي، اطلاعات مالي و …. که توسط کارفرما در اختيار وي گذاشته شده است را فاش نخواهد کرد، مگر اينکه مجوز رسمي و کتبي کارفرما را در اين رابطه اخذ کرده باشد.

علاوه بر اين  مجری متعهد مي‌گردد دستيابي به اطلاعات محرمانه را محدود به کارشناسان و مشاوراني نمايد که براي انجام درست وظايف و ارائه خدمات، واقعاً به آنها نياز دارند. به هر حال مجری بايد ماهيت محرمانه بودن اطلاعات را به اشخاص فوق اطلاع داده و نسبت به عدم افشاي موارد، کنترل و نظارت لازم را به عمل آورد. موضوع محرمانه بودن امور ياد شده براي مدت ده (۱۰) سال از زمان دريافت گواهينامه نهايي تائيد انجام کار بر قرار خواهد بود. به محض پايان و انقضاء مهلت قرارداد يا به محض درخواست کتبي کارفرما، مجری بايد فوري تمامي مدارک، مستندات، موارد محسوس و نيز تمامي رونوشت هاي اطلاعات محرمانه را به کارفرما بازگرداند.

مجری اذعان ميدارد که تخطي از اين يادداشت مي تواند ضررهاي جبران ناپذيري به کارفرما وارد نمايد که به دليل آن کارفرما محق به پيگيري قانون جبران خسارات عادلانه و جبران ضررهاي مالي است

ماده 9 : قانون حاکم بر قرارداد

قوانين جمهوري اسلامي ايران حاکم بر اين قرارداد خواهد بود. طرفين مکلفند کليه قوانين مملکتي و مقررات و نظامات و آئين‌نامه‌هاي جاري کشور را رعايت نمايند. در هيچ صورتي طرفين نمي توانند با عذر عدم اطلاع از قوانين و مقررات مزبور متعذر گردند.

ماده 10 : مرجع حل اختلاف

کليه اختلافاتي که ممکن است بر اثر اين قرارداد و تعبير و يا تفسير مندرجات آن بين طرفين قرارداد رخ دهد و نتوان آنها را از طريق مذاکره يا مکاتبه بطور دوستانه توافق و حل و فصل نمود، در کميته‌اي مرکب از نماينده‌گان کارفرما و مشاور و يک فرد ثالث (که با توافق طرفين تعيين مي‌شود) براي رفع اختلافات مطرح مي‌گردد و نظر اکثريت کميته فصل‌الخطاب بوده و مورد توافق طرفين خواهد بود.

 ماده 11 :  نشاني طرفين

نشاني پستی کارفرما:

نشاني پستی  مجری:

هرگاه يکي از طرفين قرارداد نشاني خود را تغيير دهد، بايد حداقل ظرف ده (۱۰) روز قبل از تاريخ تغيير، نشاني جديد خود را به طرف ديگر اعلام کند. تا زماني که نشاني جديد به طرف ديگر اعلام نشده است، مکاتبات به نشاني قبلي ارسال مي‌شود و دريافت شده تلقي مي‌گردد.

ماده 12 : شمار نسخ قرارداد

اين قرارداد سئو در ۱۲ ماده و در دو نسخه که هر دو نسخه داراي اعتبار يکسان است، در محل کارفرما تهيه، تنظيم، منعقد و امضاء گرديد و از هر حيث تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد.

 

مجری :                                                                                                                              کارفرما :

………………………………….                                                                                                   …………………………………..

 

  جهت دانلود این قرار داد در فرمت فایل ورد (آفیس) از طریق کادر زیر اقدام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.