جوان سئو

آموزش و مشاوره سئو و بازاریابی آنلاین

شنیدن صدای حیوانات از طریق گوگل

امروز با مقاله تحت عنوان شنیدن صدای حیوانات از طریق گوگل در خدمت شما عزیزان هستیم و به شما یکی از هزارن قابلیت موتور جست و جو گوگل را نشان خواهیم داد در ادامه با جوان سئو همراه باشید.

در زندگی امروز با وجود پیشرفت های فراوان هنوزم برای برخی از افراد این امکان وجود ندارند که کودکان خود را به باغ وحش ببرند و بتوانند از نزدیک حیوانات را دیده و با آنها از نزدیک اشنا شوند. متاسفانه هنوز در برخی از شهرهای ایران باغ وحش وجود ندارد ! شرکت بزرگ گوگل با اضافه کردن یه قابلیت جدید به موتور جست و جو خود این امکان را فراهم کرده است که شما میتوانید صدای و تصویر حیوانات را بدون رفتن به باغ وحش مشاهده و گوش دهید.

برای شنیدن صدای حیوانات کافی است در کادر جست و جو گوگل عبارت Animal sounds را وارد و گزینه سرچ را بزنید یک لیست از حیوانات برای شما به نمایش درخواهد آمد که در کنار تصویر آن ها یه ایکون بلندگو برای شنیدن صدای حیوانات وجود دارد و شما میتوانید با انتخاب ایکون صدای هر حیوان رو گوش دهید. لیست گوگل شامل حیوانات مختلفی از جمله شامل گورخر، شامپانزه، گربه، شیر، گوزن، جغد، خوک، گاو، اردک، فیل، اسب، راکون، نهنگ سرکمانی، نهنگ گوژپشت، گرگ، خروس، گوسفند، ببر و بوقلمون می باشد.

البته راهکار دیگری نیز وجود دارد که شما میتوانید صدای هر حیوان را با جست و جو عبارت مخصوص به آن حیوان پیدا کنید به عنوان مثال برای شنیدن صدای گربه عبارت what does the cat say را جست و جو کنید و صدای گربه رو بشنوید.

با استفاده از دو روش بالا میتوانید صدای حیوانات را به کودکان خود یاد دهید و آن ها را مدتی سرگرم نمایید ولی واقعا رفتن به باغ وحش جذابیت خاص خودش رو داره و ما توصیه میکنیم این فرصت رو به کودکان خود دهید که از نزدیک این تجربه را کسب نمایید. نظر شما چیست ؟

منبع : سکان آکادمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.