جوان سئو

آموزش و مشاوره سئو و بازاریابی آنلاین

۷ سرویس برتر ایمیل مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک

آیا ایمیل مارکتینگ در سال 2017 برای کار شما در اولویت است؟ آیا به دنبال نرم افزاری برای ایمیل مارکتینگ هستید؟ انتخاب بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ میتواند تاثیر مهمی بر موفقیت شما در حوزه مارکتینگ داشته باشد. در این مقاله، 7 تا از بهترین سرویسهای ایمیل مارکتینگ را برای کسب و کارهای کوچک مرور خواهیم کرد با جوان سئو همراه باشید.

چرا انتخاب بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ از اهمیت زیادی بر خوردار است؟

ایمیل مارکتینگ یکی از کم هزینه ترین ابزارهای موجود است . راحتی در مدیریت ، امکان کنترل کامل و ارتباط مستقیم با مشتری از دیگر امکانات آن می باشد . برای توضیح بیشتر ، مقاله بازاریابی ایمیلی چیست را مطالعه نمایید تا ببینید چرا باید استفاده از این سیستم را آغاز نمایید.

 شما میتوانید با استفاده از سایت OptinMonster  به راحتی اشتراک ایمیل را دریافت کنید ، گزارش تحویل ایمیل واقعی در سرویس ایمیل مارکتینگ شما ارسال خواهد شد.

اگر حواستان نباشد، ممکن است با پرداخت پول زیاد برای امکانات کم مواجه شوید ( که باعث میشه پول زیادی از دست بدهید )

یک سرویس ایمیل مارکتینگ خوب به شما امکان ساخت ایمیلهای دلخواه ، همچنین اجازه مدیریت مخاطبین ، تقسیم کردن افراد در گروه ها و جستجوی عملکرد ایمیل های گروه را میدهد.

نکته مهم دیگر اینکه ، یک سرویس ایمیل مارکتینگ خوب این تضمین را به شما میدهد که ایمیل شما در قسمت Spam قرار نگیرد.

حال نگاهی میکنیم به تعدادی از بهترین سرویسهای ایمیل مارکتینگ و چگونگی برتری آنها نسبت به یکدیگر 

1. Constant Contact

این سرویس یکی از بزرگترین و سریعترین سرویسهای ایمیل مارکتینگ در جهان است . همچنین استفاده از این سرویس بسیار ساده و مبتدی در حیطه ایمیل مارکتینگ است .

با استفاده از این سرویس متوانید ایمیل خود ، مخاطبین ، قالب ایمیل و غیره را مدیریت کنید.

هر حساب کاربری به شما امکان دسترسی به جستجو و گزارش کردن ، ابزارهای اشتراک رسانه های اجتماعی ، کتابخانه عکس و 1گیگابایت فضای خالی برای فایل های شما .

این سرویس قادر به تشخیص و پیشنهاد مغایرت در گفتگوی زنده ، ایمیل ، پشتیبانی و دارای منبع اطلاعات وسیعی میباشد. همچنین این سزویس قادر به تمرین شما به خوبی یک سمینار زنده را دارا میباشد . این سرویس امکاناتی را برای کسب و کارهای کوچک فراهم کرده است تا به سرعت مسائل ساده را آموخته و مانند یک حرفهای عمل کنند.

بنا به دلایلی که ذکر شد ما به این نرم افزار بالاترین امتیاز در زمینه کسب و کارهای کوچک را داده ایم .

این سرویس دارای نسخهُ آزمایشی 60 روز رایگان و شروع قیمت ها بعد از این بازه زمانی از 20 دلار در ماه خواهد بود .

2. AWeber

این سرویس یکی از محبوب ترین سرویس های ایمیل مارکتینگ در جهان است . در این سیستم ابزارهایی با تنوع زیاد برای مدیریت ایمیل مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک ، متوسط ارائه شده است..

شروع به کار این نرم افزار بسیار ساده میباشد . این سیستم قادر به ارتباط با سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس را دارا می باشد.

شما به راحتی میتوانید به الگوهای ایمیل ، لیست مدیریتی ، پاسخگویی خودکار ، و جستجوی جزئیات ایمیل  دسترسی داشته باشید.

امکانات پشتیبانی آن شامل : چت زنده ، پشتیبانی تلفنی ، پشتیبانی از طریق ایمیل ، پشتیبانی از طریق وب و کتابخانه وسیع درباره آموزش میباشد .

این سرویس دارای نسخه آزمایشی 30 روزه و شروع قیمت بعد از این مدت از 19دلار در ماه میباشد .

 

3. ConvertKit

 

این سرویس یک سرویس بسیار قوی برای وبگردهای حرفه ای ، نویسندگان و کسانی که بدنبال کسب و کار هستند را ارائه میدهد . از خصوصیات آن میتوان به سادگی در استفاده و قدرتمندی بسیار زیاد آن اشاره کرد .

این سرویس امکان بروز رسانی از طریق ایمیل را به راحتی فراهم میکند . همچنین این سرویس امکان مدیریت در پاسخ خودکار را به راحتی در دسترس قرار داده است .

این سرویس به شما امکان این را میدهد که مخاطبین خود را به راحتی به بخش های : مخاطبینی که به دنبال خرید هستند و مخاطبینی که خرید خود را انجام داده اند تقسیم نمایید . این روش یکی از کارامد ترین روش ها در زمینه اتوماسیون کردن سیستم ها است .

این سیسنم گزینه هایی را طبق دانش و معلومات گسترده خود در زمینه پشتیبانی به شما ارائه میدهد .

قیمت این سیستم از 29 دلار شروع و در صورت نارضایتی شما ، این مبلغ به  مدت 30 روز قابل برگشت است .

 

4. GetResponse

 

این سیستم یکی از پرترفدارترین سیستم ها در زمینه ایمیل مارکتینگ است .  استفاده ازاین سیستم بسیارساده بوده و با این ویژگی خود را بین تازه وارد ها و افرادی با کسب و کار کوچک به خوبی جا داده است .

این سیستم با داشتن ابزارهای بسیار قوی در زمینه اتوماسیون به راحتی به شما امکان اتوماسیون کردن سیستم را میدهد . با یک حرکت ساده شما میتوانید گروه بسازید ، مخاطیین خود را تقسیم بندی کنید و همچنین متن خاصی را به گروه های مشخص ارسال کنید. این سیستم به شما کمک میکند تا با ساخت گروههای موثر درآمد خود را به طرز عجیبی افزایش دهید .

این سیستم دارای فرم پاسخ دهی چشم نواز ، محیطی زیبا ، سیستم ضبط عکس و پاسخ دهی خودکار میباشد .

این سیستم قبلیت ارتباط و یکپارچگی با نرم افزارهای دیگرنظیر OptinMonster, SalesForce, Google Docs, ZenDesk, etc  را دارا میباشد.

پشتیبانی در این سیستم از طریق تلفن ، چت و ایمیل امکان پذیر است . این سیستم دارای راهنمای رایگان از طریق ویدئو ، وب و صفحه راهنما را دارا میباشد .

قیمت این سرویس از 15 دلار در ماه شروع و دارای نسخه آزمایشی 30 روزه است .

5. MailChimp

 

این سرویس یکی از محبوب ترین سیستم ها در زمینه ایمیل مارکتینگ است و دارای ظاهری بسیار ساده با ابزار های بسیار قوی در زمینه پشتیبانی میباشد.

اگر شما تمایل به استفاده WordPress, MagnetoShopify این سرویس قابلیت یکپارچگی با وردپرس و بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا دیگر را دارد.

این سرویس دارای ساخت سریع و راحت ایمیل ، ادغام برچسب ها ، پاسخ دهی خودکار ، تقسیم کردن مخاطبین در گروهها و سیستم ضبط عکس و آنالیز میباشد .

همچنین این سرویس این امکان را به شما میدهد که مطلب مورد نظر خود را بسته به زمان گیرنده مطلب و همچنین موقعیت شخص ارسال کنید.

پشتیبانی این سرویس از طریق ایمیل ، چت آنلاین و همچنین توسط اطلاعات گسترده این سرویس ، ویدئو و راهنما صورت میپذیرد.

این سرویس به شما خدمات مجانی ارائه میدهد که میتوانید 12000ایمیل را برای 2000 مشترک خود ارسال نمایید .

قیمت  این سرویس از 10دلار در ماه آغاز میشود .

به دلیل برنامه ریزی های این شرکت برای ارائه خدمات مجانی ما این سرویس را بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ بدون در نظر گرفتن سود خود میدانیم .

 

6. Campaign Monitor

 

این سرویس یکی دیگر از محبوب ترین سرویس های ایمیل مارکتینگ موجود است و بیشتر از هر آنچه که برای یک کمپین موفق لازم دارید را به شما ارائه میدهد . امکان ساخت یک ایمیل با چند حرکت ساده از خصوصیات این سرویس میباشد . همچنین  به شما امکان استفاده از طراحی های پیشرفته یا ساخت آن به سلیقه خود را میدهد .از دیگر ویژگی های آن میتوان به ساخت گروههای مختلفی بر حسب مخاطبین و رفتار و خلق و خوی مختلف اشاره کرد.

شما میتوانید تاریخ ارسال مطلب را از همان اول انتخاب نمایید .این روش ، ایمیل شما را شخصی تر کرده و میتواند اثر بخشی بهتری داشته باشد. از دیگر خصوصیات آن  میتوان به سرویس ضبط ، بهسازی و ابزار اشتراک گذاری عمومی اشاره کرد .

پشتیبانی در این سرویس به صورت شبانه روزی در هر روز هفته توسط ایمیل و فرم پشتیبانی میباشد . مشتریان برتر امکان استفاده از پشتیبانی تلفنی را دارا میباشند . این سرویس دارای راهنمای گام به گام است که به شما این امکان را میدهد که خودتان مشکلات احتمالی را رفع نمایید.

قیمت این سرویس از 9دلار در ماه آغاز میگردد .

7. ActiveCampaign

 

این سرویس ، سرویس ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون شما را با CRM مخلوط کرده و به فروش میرساند . این سرویس تمام ابزارهایی که شما نیاز دارید برای ساخت یک ایمیل مارکتینگ هوشمند را ارائه میدهد .

این سرویس دارای محیطی زیبا و فرم اشتراک ساده میباشد و به شما این امکان را میدهد که مخاطبین خود را بر حسب نوع فعالیت ، موقعیت جغرافیایی ، اخلاقیات تقسیم بندی کنید . این سرویس میتواند اطلاعات زیادی از مخاطبین را با استفاده از آدرس ایمیل بدست آورد .

این سرویس قابلیت ارتباط با سرویس های دیگر مثل wordpress را دارا میباشد  و به شما امکان ارسال پیامک به مخاطبین برای دنبال کردن گروه شما را به راحتی فراهم کرده است .

قیمت این سرویس از 9دلار در ماه شروع میشود .

شما میتوانید با ارسال درخواست نسخه آزمایشی آن را با امکانات محدود دریافت نمایید . اگرچه  قیمت این سرویس به نظر  مقداری زیاد می آید ، ولی واقعا ارزش این را دارد اگر سرویس اتوماسیون شما آن چیزی شود که دنبالش بوده اید .

و در پایان امیدواریم این مقاله توانسته باشد با ارائه راهنمایی های موثر ، سرویس ایمیل مارکتینگ مناسب برای کسب و کار شما را معرفی کرده باشد .

 

منبع : wpbeginner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.