جوان سئو

آموزش و مشاوره سئو و بازاریابی آنلاین

جوان سئو یک ساله شد

وب سایت جوان سئو یک ساله شد. یک سال پیش در 6 خرداد ۱۳۹۵ برابر وب سایت جوان سئو آغاز به کار کرد و  در یک سال گذشته ما توانستیم به بسیاری از اهدافی که برای این وب ‌سایت برنامه‌ریزی کرده بودیم دست یابیم. جشنی برای یک سالگی وب سایت جوان سئو با چند روز تاخیر در 11 خرداد برگزار شد که در آن همکاران و برخی از دوستان حضور داشتند جهت مشاهده تصاویر جشن به اکانت اینستاگرام جوان سئو مراجعه نمایید.

گزارشی از عملکرد جوان سئو در یک سالگی :

اولین هدفی که ما در نظر داشتیم این بود که بتوانیم به افزایش آگاهی کاربران در زمینه سئو و بازاریابی آنلاین کمک نماییم. در این زمینه به تولید محتوا به صورت دسته‌بندی شده پرداختیم تا به زبانی ساده به افزایش آگاهی کاربران کمک کنیم. همچنین مقالات دیگری  نیز در سایت نگاشته شد تا علاقه مندان به سئو و بازاریابی با این دانش آشنا شوند.

خدمات مشاوره رایگان از دیگر اهدافی بود که توانستیم در سال گذشته به آن دست یابیم. ما روزانه پاسخگوی حدود 10 مشاوره‌ی سئو به صورت آنلاین از سایت جوان سئو بودیم. این کار برای بهبود کیفیت وب سایت های موجود انجام شد.

ارتباط با گروه‌های همکار و با سابقه یکی از اهداف مهمی بود که ما توانستیم در یک سال گذشته به آن دست پیدا کنیم و هم‌چنان نیز دنبال خواهد داشت. در سال گذشته جوان سئو توانست با گروه‌های همکار برخی از شهرهای کشور ارتباط نزدیک داشته باشد. زیرا ما معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و ما برای رسیدن شما به بهترین ها همیشه تلاش خواهیم کرد.

اهداف جدید برای وب سایت برنامه ریزی شده است که به امید خدا و کمک شما عزیزان در این سال جدید به آنها خواهیم رسید.

در پایان از همه‌ی شما همراهان گرامی وب سایت جوان سئو سپاس‌گزاریم که در سالی که گذشت با بازخوردها و دیدگاه‌هایتان ما را در بهبود سایت یاری کردید.

یک پاسخ برای ldquo;جوان سئو یک ساله شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.